Prodej Rodinné vily, 320 m2 - Praha 6, Nebušice - JAN Reality
Nabízíme k prodeji vilu ze 70. let v žádané lokalitě Nebušice, Praha 6, s krásnou uzavřenou zahradou, prostornou garáží a polosuterénem. Tato vila je ideální k rekonstrukci a nabízí skvělou příležitost pro ty, kdo hledají projekt na míru svým představám.

Vila s třemi nadzemními podlažími představuje jedinečnou příležitost bydlení pro početnou rodinu nebo pro investory s vizí pronájmu tří bytových jednotek. Celková užitná plocha domu je 320 m², z toho čistá bytová plocha je 200 m² plus polosuterén s prostornou garáží celkem 83 m². K domu náleží nádherná zahrada o rozloze 811 m². Pozemek má celkem rozlohu 927 m².

Dům nabízí 3 bytové jednotky:
- Byt v prvním patře s dispozicí 3+1 je bezbariérový díky venkovnímu výtahu a je propojený se zahradou malým schodištěm. Má obytnou plochou 80 m².
- Byt v druhém patře s dispozicí 3+1 má obytnou plochou 75 m².
- Podkrovní byt s dispozicí 1+1 má rozlohu 45 m² a nabízí útulný prostor obložený dřevem.

Topení zajišťuje plynový kotel v suterénu domu, ohřev vody pak bojler. Byty v 1. a 2. patře byly rekonstruovány v roce 2018, ostatní části domu jsou v původním udržovaném stavu a představují ideální prostor pro rekonstrukci dle vlastních představ. Dům se nachází v ulici Druhého odboje nedaleko mezinárodní školy International School of Prague. Dopravní dostupnost na stanici metra Bořislavka je 7 minut autobusem.

Kontaktujte makléře

Související nabídky

Nenašli jste nemovitost
podle Vašich představ?

Ozvěte se nám. Mnoho nemovitostí se dnes prodává neveřejně
– třeba máme pro vás tu pravou, nebo ji pro vás najdeme.