Rodinný dům - statek, pozemek 4 737 m2 - JAN Reality
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se majitelem malebného rodinného domu – statku s rozlehlým pozemkem nacházejícího se v srdci jihočeského kraje, v malebné obci Třebějice. Bez provize! Tato obec zaujme své návštěvníky svým starobylým původem a nezaměnitelným uspořádáním jednotlivých statků, mnohé z nichž jsou architektonicky hodnotné.
Při pohledu na tento statek, který je v původním stavu, se vám otevírají nespočetné možnosti. Představu o návrhu nově zrekonstruované nemovitosti Vám poskytne vizualizace. Na rozsáhlém stavebním pozemku o rozloze 4 737 m² nad obecním rybníkem, který dodává tomuto místu romantickou atmosféru, máte jedinečnou možnost postavit další rodinný dům dle vašich potřeb.
Samotný dům disponuje zastavěnou plochou a nádvořím o celkové výměře 1 371 m² a nabízí prostornou užitnou plochu cca 204 m², kterou můžete upravit dle svých přání. K dispozici jsou rovněž stodoly o celkové výměře cca 450 m², které mohou sloužit různým účelům.
Dům je v původním stavu a čeká na svou velkou rekonstrukci, což poskytuje výbornou příležitost přizpůsobit interiér a exteriér vašim snům a potřebám.
Tato nemovitost je vhodná jak pro milovníky historie a architektury, tak pro ty, kteří touží po klidném životě na venkově.
Pro další informace jsem Vám ráda k dispozici

Kontaktujte makléře

Související nabídky

Nenašli jste nemovitost
podle Vašich představ?

Ozvěte se nám. Mnoho nemovitostí se dnes prodává neveřejně
– třeba máme pro vás tu pravou, nebo ji pro vás najdeme.