Prodej vily, 350 m2, Praha 6 - Břevnov - JAN Reality
Nabízíme k prodeji vilu v úžasné lokalitě pražského Břevnova o celkové užitné ploše 350 m² k dokončení započaté rekonstrukce na bytové jednotky, rodinný dům či na sídlo firmy. Jedná se o koncový řadový dům v ulici Za Kajetánkou o třech nadzemních a jednom podzemním podlaží. Vila byla postavena v roce 1930, zásadní rekonstrukcí prošla v roce 2008. Před čtyřmi lety byla repasována okna, osazeny nové plynové kotle a radiátory, v horních patrech jsou na podlahách parkety. Na každém patře se nachází jedna bytová jednotka o dispozici 3+1. V polosuterénu, který byl upraven na kanceláře, lze vytvořit buď nebytový prostor či zázemí k bytům. Dále patří k domu garáž přístupná z polosuterénu. Zahrada má rozlohu 267 m².
Topení a ohřev teplé vody zajišťují samostatné plynové kotle na každém podlaží. Jednotlivá patra prošla různým stupněm rekonstrukce. Mezi posledními fotografiemi naleznete pro lepší představivost vizualizace tří místností.
Autobusová zastávka Kajetánka je minutu od domu. K rodinnému bydlení bude lákat dostupnost parku Ladronka, koupaliště na Petynce i skvělá dostupnost do centra a na letiště.
Jelikož majitelem je právnická osoba, je nutné k uvedené ceně připočíst DPH ve výši 21%.

Kontaktujte makléře

Související nabídky

Nenašli jste nemovitost
podle Vašich představ?

Ozvěte se nám. Mnoho nemovitostí se dnes prodává neveřejně
– třeba máme pro vás tu pravou, nebo ji pro vás najdeme.