O nás - JAN Reality

O nás

O JAN Reality

Partnerství. To je hlavní princip naší práce. Je jedno, jestli vám říkáme klient nebo zákazník, pro nás budete především partnerem, pro nějž budeme pracovat tak, aby naše služby v budoucnu vyhledával znovu a znovu.

Naším standardem je nadstandard. Máme mnohaleté zkušenosti, a proto dokážeme pro naše klienty udělat i zdánlivě nemožné. Zajišťujeme profesionální a plnohodnotný servis. Rozumíme tomu, co děláme. Jsme tým odborníků, víme, co potřebujete i co je potřeba pohlídat. Jsme ale současně tým srdcařů, naše práce nás baví a ke každému klientovi přistupujeme individuálně.  

Důvěra a loajalita, kterou s klienty máme, nevzniká ze dne na den. Víme, že jejím základem je dobrá komunikace a otevřenost. Klienti za námi přicházejí nejčastěji na základě doporučení našich předchozích zákazníků, za dvanáct let jsme tak prostřednictvím JAN Reality zobchodovali nemovitosti za více než 2 miliardy korun.

Specializujeme se na prodej a pronájem bytů, domů, pozemků, chalup i komerčních nemovitostí (nejen) v Praze a poskytování certifikovaných odhadů tržních cen nemovitostí. Na trhu jsme už od roku 2010. V nabídce máme řadu exkluzivních nemovitostí, domů i bytů. Přesto, pokud si nevyberete z naší nabídky, jsme připraveni dům nebo byt podle vašich preferencí najít a koupi pro vás zprostředkovat.

Naše hodnoty

Profesionalita

Naše práce je pro nás závazkem, jsme zkušení, rozumíme oboru a potrpíme si na dobré vystupování.

Důvěra a spolehlivost

Záleží nám na osobním přístupu ke klientovi.

Komunikace

Po celou dobu kontraktu klienta pravidelně informujeme o průběhu zakázky.

Nadšení

Práce nás baví a je to znát. Chceme, aby i všichni naši zákazníci byli našimi službami nadšeni.

Kvalita

Pracujeme tak, abychom šetřili váš čas i peníze.

Loajalita

Klient je pro nás partnerem, pro kterého uděláme i zdánlivě nemožné.

Kolegialita

Pravidelně se scházíme, vyhodnocujeme zajímavé případy, informujeme se o novinkách, trendech i negativních jevech na trhu.

Doporučení

Téměř všechny obchody jsme uskutečnili na základě doporučení spokojených klientů.

Podívejte se, jak naše služby hodnotí jednotliví zákazníci

Naše další projekty

Spolupracujeme

Chcete se stát členem týmu JAN Reality i vy?

Kontaktujte nás!