Prodej atraktivního podkrovního bytu 84 m2, 2+kk + místnost v patře, 2 minuty od metra Anděl - JAN Reality
Nabízíme k prodeji velmi zajímavý podkrovní byt (84 m²) řešený jako 2+kk+prostor v patře, navíc s balkonem a sklepem. Dům se nachází pouhé dvě minuty od metra Anděl a obchodního centra Nový Smíchov, ve vnitrobloku plném zeleně (k vašemu využití), v ulici Matoušova.
Byt tvoří obývací pokoj spojený s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna s toaletou a chodba (celkem 68m²), v patře bytu je navíc další polo-otevřená místnost se zkoseným stropem (16 m²), kterou lze využít jako pracovnu, nebo druhou ložnici. Byt je vhodný nejen na bydlení, ale též jako investice na krátkodobé pronájmy. K bytu náleží vlastní sklep (3 m²) a balkon v mezipatře (společný s druhým bytem, který rovněž nabízíme k prodeji).
Byt se nachází ve čtvrtém patře domu bez výtahu. Pokud nepotřebujete výtah, máte tak jedinečnou příležitost zakoupit zajímavý podkrovní byt v TOP lokalitě za cenu 90.000 Kč za m². Topení a ohřev teplé vody je zajištěn vlastním elektrickým kotlem. Byt je světlý a vzdušný, je částečně zařízený a připravený k okamžitému užívání.
V těsném sousedství se nachází Zahrada Portheimka, Zahrada Kinských na úpatí Petřína je vzdálena jen 10 minut chůze. V zimě je v blízkosti domu možné využít i kluziště.
Podkroví domu je tvořeno pouze dvěma byty, v případě zájmu je možné koupit oba (celkem 165 m². Mezi fotografiemi naleznete 3D prohlídku, která Vám umožní se procházet bytem v pohodlí Vašeho domova. Neváhejte mě kontaktovat pro osobní prohlídku a více informací.

Kontaktujte makléře

Související nabídky

Nenašli jste nemovitost
podle Vašich představ?

Ozvěte se nám. Mnoho nemovitostí se dnes prodává neveřejně
– třeba máme pro vás tu pravou, nebo ji pro vás najdeme.