Prodej rodinného domu 203 m2 se zahradou 706 m2 a garáží - JAN Reality
Nabízíme k prodeji rodinný dům, který je součástí dvojdomu v ulici Nymburská v pražských Kbelích. Užitná plocha současného bydlení je 112 m², kterou lze do budoucna rozšířit zobytněním dosud nevyužitého půdního prostoru o velikosti 90 m². Jedná se kvalitně postavený, částečně podsklepený, cihlový dům z roku 1930. Dům je v původním stavu, ale byl dobře udržován.
Dispozice domu je následující:
V přízemí je samostatná kuchyň, obývací pokoj s plně funkčním krbem a jeden průchozí pokoj. Dále je v přízemí nová koupelna, spíž, samostatná toaleta a chodba se schodištěm.
Podkroví je tvořeno dvěma pokoji a spodní částí půdního prostoru, který pokračuje do dalšího patra a společně tvoří prostor mezonetového typu.
V suterénu se nachází sklípek a technická místnost, kde je umístěn plynový kotel zajišťující topení v celém domě.
Na zahradě (706 m²) stojí další objekt, ve kterém se nachází garáž a dílna, dále je na zahradě vlastní kopaná studna s čerpadlem umístěným v suterénu domu a také venkovní posezení. Na zahradě jsou vzrostlé stromy (včetně ovocných), je zde však dost prostoru pro případné zbudování bazénu či nové garáže blíže k příjezdové komunikaci.
Pět minut chůze od domu se nachází krásný kbelský park s amfiteátrem či ekocentrum Prales.
Spojení MHD do centra je 20 minut vlakem nebo 7 minut na stanici metra Letňany.

Kontaktujte makléře

Související nabídky

Nenašli jste nemovitost
podle Vašich představ?

Ozvěte se nám. Mnoho nemovitostí se dnes prodává neveřejně
– třeba máme pro vás tu pravou, nebo ji pro vás najdeme.