Prodej pozemku pro bydlení, 1024 m2 - JAN Reality
K prodeji nabízíme pozemek o celkové rozloze 1024m², z čehož má stavební pozemek rozlohu 924 m², zbylou výměru činí příjezdová cesta. Pozemek se nachází v krásné lokalitě Prahy východ, obci Kunice, konkrétně v její klidné, z většiny zastavěné oblasti rodinnými domy, nedaleko lesa.

Přípojky vody a kanalizace jsou na příjezdové komunikaci cca 60 m od hranice pozemku. Elektřina je přivedena přímo na stavební pozemek. Územní plán dovoluje 40% zastavěnost samostatným rodinným domem o dvou nadzemních podlažích s šikmou střechou.

Kunice se nachází jen pár minut jízdy z exitu 15 dálnice D1. Do centra Prahy je to 30 minut, na Chodov 20 minut autem. Spojení integrovanou dopravou je buď vlakem z pražského Hlavního nádraží či autobusem se stanice metra Budějovická do Stránčic a návazným autobusem jen 5 minut jízdy do Kunic.

V Kunicích je mateřská i základní škola, menší ochody s potravinami, v sousedních Stránčicích je pak supermarket Billa. Lékárna či praktický lékař jsou v dostupnosti 5 minut autem. Přilehlé okolí nabízí bohaté možnosti pro turistiku, cyklistiku, koupání a pro mnoho dalších aktivit v oblíbené oblasti Posázaví. Přímo v Kunicích je zámek Berchtold se sportovišti a řadou atrakcí pro děti i dospělé.

Pro více informací nebo nezávaznou prohlídku mne neváhejte kontaktovat.

Kontaktujte makléře

Související nabídky

Nenašli jste nemovitost
podle Vašich představ?

Ozvěte se nám. Mnoho nemovitostí se dnes prodává neveřejně
– třeba máme pro vás tu pravou, nebo ji pro vás najdeme.