Pronájem bytu 4+kk, 105 m2 - Praha - Vršovice - JAN Reality
Neplatíte provizi realitní kanceláři! Výjimečný byt 4+kk o 105 m² užitné plochy, jehož součástí je také balkon a venkovní parkovací stání se nachází ve 2. nadzemním podlaží domu s výtahem v ulici Moskevská.
Interiér bytu je velkorysý, hlavní obytnou část tvoří kuchyň s jídelnou (26,6 m²) propojenou s obývacím pokojem (24 m²) o celkové ploše více než 50 m². Po uzavření posuvnými dveřmi lze pohodlně přesunout obývací prostor do kuchyně a vytvořit tak třetí ložnici. V bytě dále najdete dvě neprůchozí ložnice (12,9 m² a 14,7 m²), jedna z nich je aktuálně využívána jako dětský pokoj. Přístup do těchto pokojů je z předsíně, stejně tak do koupelny s toaletou nebo na druhou samostatnou toaletu, a také na balkon.
Nadstandardní vybavení bytu se týká použitých materiálů i nábytku, kterým je byt vybaven a který je částečně také součástí pronájmu. Na podlahách jsou položeny dřevěné parkety a velkoformátová dlažba. Nová dřevěná eurookna jsou vybavena elektricky ovládanými závěsy. Na zdech jsou bavlněné italské tapety. Bezpečnost bytu je zajištěna bezpečnostními dveřmi a zabezpečovacím zařízením Jablotron. Topení zajišťuje plynový kotel Junkers.
Činžovní dům, ve kterém se nemovitost nachází, je z roku 1910 a byl navržen slavným architektem Osvaldem Polívkou a byl kompletně zrenovován stejně jako byt v roce 2017.
Vzhledem k výhodné poloze nemovitosti je snadná dostupnost do centra Prahy a to tramvají, která je téměř před domem, nebo metrem ze stanice Náměstí Míru, kam se dostanete za 5 minut tramvají. V okolí je spoustu zeleně (park Grébovka) i veškerá občanská vybavenost. Měsíční poplatky ve výši 4.155 Kč pro 4 osoby a zálohy na energie nejsou zahrnuty v uvedeném nájmu. Prohlídky jsou možné od 3. 1. 2023.

Kontaktujte makléře

Související nabídky

Nenašli jste nemovitost
podle Vašich představ?

Ozvěte se nám. Mnoho nemovitostí se dnes prodává neveřejně
– třeba máme pro vás tu pravou, nebo ji pro vás najdeme.