Prodej rodinného domu 161 m2 se zahradou 650 m2 a stodolou 90 m2 - Opočnice - JAN Reality
Nabízíme k prodeji dům v obci Opočnice (okres Nymburk) o užitné ploše 161 m². V jednom podlaží v současnosti disponuje obytnou částí zahrnující čtyři místnosti, koupelnu s toaletou a chodbu (celkem 71 m²) a třemi hospodářskými místnostmi s vlastním vchodem (celkem o velikosti cca 90 m²). Z těchto prostor lze vybudovat další obytnou část a získat bydlení na ploše cca 160 m². Dům je částečně podsklepen a je určen k rekonstrukci (před deseti lety byla zrekonstruována koupelna a podlahy v celé obytné části). Nicméně je zde možné ihned bydlet. Pro představu mezi fotografiemi naleznete vizualizaci možné rekonstrukce. Střecha objektu je ve výborném stavu. Z celkové výměry pozemku 930 m² činí zahrada 650 m².
Na pozemku je dále stodola o velikosti 90 m². Bonusem této nemovitosti je fakt, že tvar, velikost pozemku a vjezd ze dvou různých stran umožňují pozemek rozdělit a vybudovat zde další rodinný dům či prostor k podnikání místo stávající stodoly.
Na pozemku je vlastní studna, je zde přiveden plyn, elektřina voda. V současnosti je vytápění řešeno pomocí waw, ohřev vody zajišťuje bojler.
Obec Opočnice leží cca hodinu jízdy autem od centra Prahy a 20 minut autobusem od Poděbrad. Přímo v obci je k dispozici mateřská i základní škola, pošta, veřejná knihovna, tělocvična, víceúčelové hřiště, obchody i restaurace. V sousedství se nachází vícero přírodních památek a dva rybníky.

Kontaktujte makléře

Související nabídky

Nenašli jste nemovitost
podle Vašich představ?

Ozvěte se nám. Mnoho nemovitostí se dnes prodává neveřejně
– třeba máme pro vás tu pravou, nebo ji pro vás najdeme.