Nadstandardní byt 145 m2 + 57 m2 terasa, dvě parkovací stání - JAN Reality
Nabízíme k prodeji nadstandardní byt o dispozici 4+kk s vlastní terasou včetně dvou garážových stání. Byt se nachází v architektonicky výjimečném projektu NAUTICA z roku 2009. Objekt se skládá ze tří prosklených obytných lodí umístěných na vlastním rozlehlém pozemku o rozloze 7 410 m². Celý areál je uzavřený a poskytuje majitelům odpočinkové zóny a dětské hřiště. Parcela sousedí s biokoridorem, potokem ústícím do Hamerského rybníka a blízkým korytem Botiče.
Byt o výměře 145 m² se nachází ve druhém patře lodě C, ke kterému náleží střešní terasa o ploše 57 m². Přístup z podzemní garáže i ostatních prostor je možný výtahem nebo po schodišti z litého terazza.
Obývací pokoj s kvalitní kuchyňskou linkou a zabudovanými spotřebiči má plochu 47 m². Ostatní pokoje a místnosti jsou neprůchozí a jsou přístupné přes centrální chodbu, uzavíratelnou posuvnými skleněnými dveřmi. V bytě jsou k dispozici dvě koupelny se sprchovými kouty a vanou, dvě toalety, v ložnici je zabudovaná „walk – in“ šatna.
Na podlahu, parapety a terasu byly použity ušlechtilé materiály, tvrdá exotická dřeva Jatoba a Massaranduba.
Celý byt je klimatizován, vytápění je zajištěno vlastní plynovou kotelnou se zásobníky TUV, alarm systém je instalován a celý areál je pod kamerovým systémem.

V blízkosti rezidence NAUTICA je veškerá občanská vybavenost, nákupní centrum Westfield Chodov, Vivo Hostivař, nákupní centrum Spořilov, školy, školky, stejně jako zastávky MHD. Pro další informace jsem Vám ráda k dispozici.

Kontaktujte makléře

Související nabídky

Nenašli jste nemovitost
podle Vašich představ?

Ozvěte se nám. Mnoho nemovitostí se dnes prodává neveřejně
– třeba máme pro vás tu pravou, nebo ji pro vás najdeme.