Jan Adámek - JAN Reality

Jan Adámek

Managing Director

Špatná zkušenost s prací jiného makléře, to byla první motivace, která Honzu přivedla k rozhodnutí založit realitní kancelář. Tak tragický servis, jaký tenkrát při koupi bytu zažil, by prý už nikdy nikomu nepřál. I proto v JAN Reality tolik dbají na komfort pro své zákazníky.

Každý klient chce profesionálního agenta. Každý chce mít jistotu, že s ním makléř jedná na rovinu. A každý potřebuje být neustále informován o tom, co a jak se děje s jeho zakázkou. Právě na těchto principech vznikla JAN Reality.

A také na společných hodnotách. Honza se více než dvacet let věnoval skautingu, kde pravda a férovost patří mezi ty zásadní. Říká tomu „odkaz oddílu jménem Neskenon“ a jsou to hodnoty, které přenesl nejen do práce své kanceláře, ale i do realitního trhu, který se neustále snaží kultivovat.

Když je někdo činorodý, je činorodý nejen v podnikání, ale i v osobním nebo společenském životě. Honza byl čtrnáct let předsedou spolku Sdružení Nového Města pražského, který bojuje za lepší a hezčí centrum Prahy. To je mimochodem i místo, kde má kancelář JAN Reality. A protože Honza bydlí na Žižkově, založili se sousedy i komunitní spolek Život na Žižkově.

Jestli si něčeho ale opravdu váží, pak je to úžasná rodina. Milující manželka, dva synové a nově i roztomilý chrt jménem Ramon. Společně se věnují především cestování a sportu, rádi jezdí na kole, hrají badminton, hodně chodí pěšky. A v JAN Reality navíc každé úterý cvičí jógu.

S Honzou se dobře domluvíte. Je extrovert a je otevřený všem nápadům i inspiracím. Domluvíte se ale i proto, že mluví plynně anglicky a španělsky, a když budete trpěliví, zvládne to i německy.

Honzu najdete také na Facebooku a Linked-Inu!

Chcete se stát členem týmu JAN Reality i vy?

Kontaktujte nás!