Nikola Urbanová - JAN Reality

Kontaktujte mě:

+420 777 913 232 nikola.urbanova@jan-reality.com

Najdete mě také na:

Nikola Urbanová

Realitní makléřka

Nikola je proaktivní, cílevědomá žena se smyslem pro detail a vášní pro úspěch.  Ke své práci přistupuje velmi empaticky a pečlivě, což ji pomáhá dosahovat vynikajících výsledků. Je celoživotní optimista, velmi komunikativní, vždy usměvavá a kreativní. Jejím posláním je pečovat o klienty, přispívat k jejich prosperitě a motivovat sebe i své kolegy k dosažení těch nejlepších výsledků. Překážky a změny jsou pro ni výzvou, nebojí se přemýšlet mimo zaběhlé koleje a hledá nekonvenční a inovativní řešení pro každou situaci.

Inženýrský titul získala studiem na Vysoké škole ekonomické v Praze v oboru Podniková ekonomika a management se zaměřením na Malé a střední podniky v tržním prostředí. O klienty pečuje nadstandardním způsobem, čemuž odpovídají i její profesní zkušenosti z oblasti bankovnictví, financí, investic, Real Estate a developmentu. V našem týmu buduje dlouhodobé vztahy s klienty na poli rezidenčních nemovitostí s přesahem do světa financí.

Volný čas nejraději tráví objevováním nových míst, miluje léto, slunce a italskou kuchyni. Ráda tráví čas s rodinou a přáteli, turistikou, střelbou nebo jízdou na bruslích. Baví ji bytový design, umění a architektura. Pochází z jihu Čech, ale od studií je věrná Praze 5.

Chcete se stát členem týmu JAN Reality i vy?

Kontaktujte nás!