Oficiálně jsme zahájili prodej bytů projektu Viladomy Jablonec - JAN Reality

Oficiálně jsme zahájili prodej bytů projektu Viladomy Jablonec

Stali jsme se hlavním prodejcem projektu Viladomy Jablonec. Jedná se o nově vznikající nadstandardní rezidenční bydlení pod jabloneckým Petřínem, uprostřed zeleně, s nádherným výhledem na Jablonec nad Nisou i Jizerky a přitom jen necelou hodinu jízdy od Prahy. V uzavřeném areálu šesti viladomů bude pouze 30 bytů, což vám zaručuje dostatek soukromí, klidu a bezpečí pro celou rodinu. 

Developerem projektu a zároveň stavební společností je firma TERMIL, která chce vytvořit v Jablonci nad Nisou výjimečný projekt pro lidi, kteří hledají hezký, funkční domov bez starostí.

O celý prodej se stará tým JAN Reality a naším hlavním cílem je poskytnout klientům maximální komfort v průběhu celého prodeje od prvotní schůzky až po předání klíčů. Chceme, aby si klienti odnesli pozitivní pocit z celého procesu a společně s týmem TERMILU jsme připraveni Vám tento servis poskytnout.


Podrobnější informace k jednotlivým bytům naleznete na webu www.viladomy.cz nebo rovnou kontaktujte makléřku Hanku Cihlářovou, která Vás ráda s celým projektem seznámí.

mobil: +420 725 293 943

e-mail: hana.cihlarova@jan-reality.com