KICK-OFF konference 2024: Jak jsme začali nový rok - JAN Reality

KICK-OFF konference 2024: Jak jsme začali nový rok

Nový rok je vždy příležitostí k novým začátkům a my v JAN Reality jsme tento rok odstartovali s nadšením a energií. Naše tradiční KICK-OFF konference se letos konala v příjemném prostředí restaurace Panská zahrada v Dobřichovicích. Výběr lokality nám umožnil cestovat společně vlakem, což byl nejen praktický, ale hlavně překvapivě zábavný zážitek, který možná zopakujeme i na letošním teambuildingu.

Cesta na místo

Na cestu do Dobřichovic nám Honza přichystal mini koblížky, které pro mnohé z nás byly milým překvapením, ale pro některé také zkouškou novoročních předsevzetí. Tento příjemný start pak dokonale ladil s celodenním programem, který kombinoval vzdělávací bloky s vynikajícím cateringem. Takže už dopoledne jsme to trochu přepískli a měli pocit, že odpolední svačinu nezvládneme, ale samozřejmě nám během přednášek vyhládlo a s lahůdkami jsme se popasovali (a co zbylo, jsme dostali domů jako výslužku z výletu).

Průběh konference

Konference se zúčastnili všichni členové týmu JAN Reality a JAN Hospitality. Zvláštní poděkování patří naší externí spolupracovnici Sylvii Zámečník, která si i přes nabitý rozvrh našla čas být s námi. Děkujeme Silvi!

Každý člen týmu přednesl své znalosti a zkušenosti. Začal Honza, náš šéf a majitel kanceláře, s prezentací statistik za minulý rok a vizí a motivací, tak jak to Honza umí, pro rok nadcházející. Následovaly praktické bloky od IT guru Marka, Notion okénko s Nah-Djou, a Tomáše, který představil novinky v našem CRM systému.

Odpolední část zahájila Silvie svým příspěvkem na téma „Kdo jsem a co dělám“. Terka pokračovala s účetními systémy a jejich modernizací. Já, Linda, jsem představila shrnutí a nadcházející trendy v marketingu. Katka přinesla do programu lehkost s workshopem origami, což bylo zkouškou pro některé z naši trpělivost. Lůca a já jsme představily nový systém práce s klienty a nový kabátek newsletteru. Václav shrnul aktivity JAN Hospitality, Stáňa se podělila o zajímavosti z účasti na konferencích a Jitka přinesla statistiky nájmů. Háňa uzavřela program svým pohledem na radosti a strasti prodeje nemovitostí.

Pozitivní slovo na závěr

Den byl plný inspirace, vzájemného sdílení a skvělé atmosféry. Nyní jsme dokonale připraveni na rok 2024 a věříme že bude plný úspěchů a pozitivních změn.