Jeli jsme na teambuilding - JAN Reality

Jeli jsme na teambuilding

Léto jsme odstartovali  teambuildingem a je třeba přiznat, že jsme si ho všichni skvěle užili. Objednali jsme si nejen super program, ale i krásné počasí!  Náladu nám tedy celý den opravdu nic nezkazilo.

 Naše dobrodružství začalo 9km jízdou na koloběžkách krásnou krajinou Českého ráje.  Po koloběžkách jsme naskočili do kanoí a vydali se na další 9 km trasu po řece Jizeře. Pro některé to byla první zkušenost, takže o kuriozní situace nebyla nouze.

V tomto úseku je řeka klidná a vody nebylo moc, takže jsme měli čas nejen trénovat vodácké techniky, ale také si vyprávět veselé historky a užívat si krásné přírody.

Po celém dni na cestě jsme zakotvili u kempu a postavili stany, což byl pro některé také výjimečný zážitek . 

Večer jsme si dali výbornou večeři v nedaleké restauraci a pak se vrátili ke stanům. Byl příjemný večer a tak jsme si rozdělali oheň a  do pozdních hodin jsme si povídali a snažili se zpívat.  Byl to super den strávený s kolegy mimo kancelář. 

Teambuildingy jsou fakt důležité, pomáhají nám lépe spolupracovat a vytvářet pevnější tým. Tenhle víkend nám to jen potvrdil. Všichni se bavili a odnesli jsme si spoustu nezapomenutelných zážitků.

Už teď se těšíme na další akci!