Silvie Zámečník - JAN Reality

Kontaktujte mě:

+420 777 362 360 silvie@zamecnik.consulting

Najdete mě také na:

Silvie Zámečník

External Hotel Consultant

Silvie Zámečník je obchodnice tělem i duší a manažerka s mnohaletou mezinárodní zkušeností. Má za sebou více než 20 let strávených v hotelovém a turistickém byznysu, z čehož 12 let ve Španělsku. Tam kdysi začínala jako delegátka a vypracovala se až do řad vrcholového managementu v prestižní hotelové síti ve Španělsku. Od té doby se své vášni pro umění hoteliérství a orientaci na ten nejlepší klientský zážitek nepřestala věnovat.

 

Vysokoškolská studia absolvovala ve Španělsku na Universitat de Barcelona se zaměřením na španělskou filologii a literaturu. Následně se dostala do renomovaných 4* a 5* hotelů (Hotel Sofía 5* v Barceloně, Villa Padierna Marbella 5* a další), kde měla na starost zejména implementaci nejvyšších hotelových standardů a dohled nad kvalitou služeb. Po návratu do Brna se stala obchodní ředitelkou hotelu Barceló Brno Palace, který se pod jejíma rukama stal tehdy jediným certifikovaným 5* hotelem na jižní Moravě. Od té doby se věnuje konzultantské činnosti v oboru business developmentu, hotelových rekonstrukcí či marketingových a obchodních strategií. Zároveň dokončuje doktorandská studia na Mendelově univerzitě v Brně, kde je garantkou pro obor hotelového managementu, vyučuje a věnuje se publikační činnosti.

Silvie je inspirativní člověk s výraznou osobností, vždy usměvavá, optimistická, odhodlaná. Neexistují pro ni překážky, pouze výzvy, a ty má ona ze všeho nejradši. Svůj volný čas tráví se svojí dcerou, na cestách, ve fitku nebo osobním rozvojem, který je pro ni celoživotní prioritou. 

Chcete se stát členem týmu JAN Reality i vy?

Kontaktujte nás!