Pronájem obchodních prostor 410 m2 v Bastionu Florenc - JAN Reality
Nabízíme Vám pronájem atraktivního obchodního prostoru v nové šestipatrové obchodně-administrativní budově v centru Prahy, na rozhraní Nového Města a Karlína.
Výhodou obchodní jednotky, která se nachází v prvním a druhém nadzemním podlaží, je její shell & core provedení, které Vám dovoluje upravit prostor přesně na míru Vašemu konceptu.
Tento dvoupatrový obchodní prostor disponuje 410 m² podlahové plochy, přičemž 260 m² se nachází v 1. nadzemním podlaží a 150 m² ve 2. nadzemním podlaží. Hlavní vchod vede přímo z Křižíkovy ulice, hned vedle výstupu z metra a autobusové zastávky. Další dva vchody jsou z veřejně přístupné terasy ve 2. NP, přičemž jeden slouží pro zákazníky a druhý k zásobování.

Nová komfortní budova Bastion stojí přímo u výstupu ze stanice metra Florenc, naproti autobusovému nádraží a 3 min chůze od Masarykova nádraží. Tato již nyní velmi živá lokalita prochází urbanistickým rozvojem, v těsné blízkosti finišuje Penta svůj projekt Masaryčka, čímž dojde k propojení Masarykova nádraží s autobusovým nádražím Florenc a vznikne místo se spoustou služeb, obchodů, kanceláří a volnočasových aktivit.

Specifikace prostor:

provedení shell & core
budova na antivibračních ložiscích
vytápění tepelnými čerpadly
klimatizace
možnost měření reálné spotřeby jednotlivých médií
průkaz energetické náročnosti A

Kontaktujte makléře

Související nabídky

Nenašli jste nemovitost
podle Vašich představ?

Ozvěte se nám. Mnoho nemovitostí se dnes prodává neveřejně
– třeba máme pro vás tu pravou, nebo ji pro vás najdeme.