Pronájem kanceláří (840 m2 až 2 500 m2) ve skvělé lokalitě pražské Florence - JAN Reality
Vyhrajte díky dostupnosti i komfortu! Pronajměte si kancelářské prostory v budově Bastion Florenc, která se nachází v centru města na rozhraní Nového Města a Karlína - přímo u výstupu ze stanice metra Florenc, jen 50 metrů od autobusového nádraží a 3 min chůze od Masarykova nádraží. Díky své poloze je budova snadno dostupná nejen pro Vaše zaměstnance, ale také pro obchodní partnery.

V nové moderní budově, která získala ocenění Best of Realty jsou k dispozici tři patra prvotřídních kanceláří (Σ 2 500 m²), každé podlaží má přibližně 840 m² podlahové plochy, což odpovídá cca 775 m² čisté kancelářské plochy a 65 m² kancelářského zázemí. Provedení shell & core Vám dovoluje vytvořit si přesně takové prostory, jaké pro své podnikání potřebujete.

V podzemních garážích je k dispozici 24 parkovacích míst, další parkoviště se nachází v objektu autobusového nádraží. Pokud využíváte kolo, budete rádi, že lze využít parkování pro kola plus možnost se osprchovat. Zkrátka, maximální pohodlí na jednom místě.

Specifikace prostor:

provedení shell & core
budova na antivibračních ložiscích
vytápění tepelnými čerpadly
klimatizace
možnost měření reálné spotřeby jednotlivých médií
otvíratelná okna
sprchy
bezbariérový přístup
recepce
výtah
parkování (24 v podzemních garážích + možnost využití parkoviště v objektu autobusového nádraží)
průkaz energetické náročnosti A

Lokalita prochází urbanistickým rozvojem, v těsné blízkosti dokončuje Penta svůj projekt Masaryčka, čímž dojde k propojení Masarykova nádraží s autobusovým nádražím Florenc a vznikne zde místo se spoustou služeb, obchodů, kanceláří a volnočasových aktivit.

Kontaktujte makléře

Nenašli jste nemovitost
podle Vašich představ?

Ozvěte se nám. Mnoho nemovitostí se dnes prodává neveřejně
– třeba máme pro vás tu pravou, nebo ji pro vás najdeme.