Pronájem bytu 4+kk, 296 m2, dvě gážová stání, Praha 6 - Břevnov - JAN Reality
Pronájem bytu v rezidenci La Crone, Praha 6 – Břevnov.
Nabízíme k pronájmu exkluzivní byt v prestižní rezidenci La Crone, situované v klidné části Prahy 6, Břevnov na Radičově ulici. Tento luxusní byt s dispozicí 4+kk a celkovou plochou 296 m² (106 m² obytná část, 190 m² terasa se zahradou) se nachází v přízemí uzavřeného areálu, který poskytuje maximální soukromí a bezpečnost.

Byt je perfektně řešen pro komfortní bydlení. Najdete zde tři neprůchozí pokoje, dvě moderní koupelny s WC a prostornou halu s chodbou. Srdcem bytu je velkolepý obývací pokoj s kuchyňským koutem o ploše 36,5 m², odkud je přímý vstup na rozsáhlou terasu a zahradu – ideální místo pro relaxaci a venkovní aktivity.
Interiér bytu je vybaven nadstandardními materiály a je kompletně zařízen. Moderní kuchyňská linka s ostrůvkem s vestavěnými spotřebiči včetně myčky, lednice s mrazákem, indukční desky, elektrické trouby, kávovaru a veškerého nádobí. Komfort bydlení zvyšuje podlahové vytápění v koupelnách, pračka, sušička, na terase zahradní nábytek, gril značky Weber a robotická sekačka na trávu.

Pronájem zahrnuje dvě garážová stání s nabíjecí stanicí pro elektromobil a elektrokolo. Poplatky ve výši 6.960 Kč + poplatky 1.150 Kč za jedno garážové stání + elektřina.

Rezidence La Crone disponuje recepcí a malým fitness centrem, které jsou přístupné pouze pro nájemce a vlastníky bytů. Tento luxusní komplex poskytuje prvotřídní a komfortní bydlení v jedné z nejvyhledávanějších lokalit Prahy. Stačí si přinést osobní věci a můžete se ihned nastěhovat.
Pro další informace jsem Vám ráda k dispozici.

Kontaktujte makléře

Související nabídky

Nenašli jste nemovitost
podle Vašich představ?

Ozvěte se nám. Mnoho nemovitostí se dnes prodává neveřejně
– třeba máme pro vás tu pravou, nebo ji pro vás najdeme.