Prodej vícegeneračního rodinného domu 354 m2 (2 velké byty 4+1), pozemek 732 m2 - JAN Reality
NEPLATÍTE PROVIZI RK!
K prodeji nabízíme vícegenerační í rodinný dům se dvěma velkými samostatnými byty 4+1 , obci Mukařov, Praha-východ (výhradní zastoupení).
V domě jsou k dispozici 2 samostatné bytové jednotky, každá o dispozici 4+1 !
Celková užitná plocha domu je 354 m², zahrada 546 m², celková plocha pozemku je 732 m².
Dvě bytové jednotky, v 1. NP o dispozici 4+kk s užitnou plochou 132,80 m² (3 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna, technická místnost, samostatné WC), ve 2. NP o dispozici 4+kk s užitnou plochou 146 m² (3 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, samostatné WC, koupelna), v 1. PP jsou sklepy, technické místnosti, garáž. Vytápění je zajištěno elektrokotlem a kotlem na tuhá paliva. Možnost připojení na plyn (přípojka u domu). Dům je připojen na obecní kanalizaci, voda z vrtu rozvedena po celém domě. Pro zalévání zahrady se používá vlastní studna. Zahrada je osázena keři, na pozemku zahrady je umístěn i zahradní domek. Venkovní posezení je zastřešeno pergolou. K parkování kromě garáže možno využít parkovací stání u domu pro 4 auta.
V okolí se nachází národní přírodní rezervace Voděradské bučiny, velké množství krásných lesů a rybníků. V obci je veškerá občanská vybavenost (školka, škola, lékaři, obchody, restaurace, pošta, bankomat). Vynikající dopravní dostupnost do Prahy (přímý autobusový spoj na metro).
Nízké provozní náklady na provoz domu.
Více informací naleznete na rdmukarov.cz

Kontaktujte makléře

Ing. Radka Saint Germain

Související nabídky

Nenašli jste nemovitost
podle Vašich představ?

Ozvěte se nám. Mnoho nemovitostí se dnes prodává neveřejně
– třeba máme pro vás tu pravou, nebo ji pro vás najdeme.