Prodej, Rodinný dům, 150 m2, Chýně - JAN Reality
Nabízíme na prodej velmi komfortní rodinný dům v obci Chýně (Praha-západ) s dobrou orientací a množstvím denního světla. Dispozice je 5+1 s krytým parkovacím stáním. Celková užitná plocha domu je 150 m². K domu náleží zahrada o rozloze 545 m², na které se nachází terasa s pergolou přístupná z jídelny. Zahradu lemuje živý plot, tedy i terasa poskytuje soukromí k posezení.
Dům má dvě nadzemní podlaží. Přízemí je přístupné dvěma vchody - jak z ulice, tak z krytého stání pro auto. Hlavní část přízemí tvoří obývací pokoj spojený s jídelnou a kuchyní, dále je zde pracovna, koupelna a samostatná toaleta.
V patře jsou dva dětské pokoje a hlavní ložnice, která má samostatnou šatnu. V patře je dále koupelna a samostatná toaleta. Úložný prostor zajišťuje komora.
Na zahradě jsou vzrostlé stromy a zahradní domek, kam lze pohodlně umístit veškeré potřeby pro zahradní práce i zahradní nábytek.
Dům byl postaven v roce 2007 v rámci projektu "Chýně - Slunečné údolí". Topení a ohřev vody zajišťuje plynový kotel. Jedná se o dřevostavbu se zateplenou fasádou. Osazena jsou kvalitní plastová okna s bezpečnostní folií, v domě je také instalován bezpečnostní systém.
Z Chýně je velmi dobré dopravní spojení do Prahy - 10 až 15 minut autobusem na stanici metra Zličín či Nemocnice Motol. Autobusová zastávka je od domu 7 minut chůze.
Autem se dostanete do centra Prahy do půl hodiny.
V pohodlí domova si můžete dům prohlídnout prostřednictvím 3D prohlídky, kterou naleznete mezi fotografiemi.
Pro kompletní informace můžete navštívit webovou prezentaci nemovitosti rdchyne.cz, nebo mne můžete rovnou kontaktovat.

Kontaktujte makléře

Související nabídky

Nenašli jste nemovitost
podle Vašich představ?

Ozvěte se nám. Mnoho nemovitostí se dnes prodává neveřejně
– třeba máme pro vás tu pravou, nebo ji pro vás najdeme.