Prodej rodinného domu, Olbramovice - JAN Reality
Nabízíme k prodeji nemovitost v obci Olbramovice ve Středočeském kraji, která je ideální pro dvougenerační bydlení nebo podnikání. Tato nemovitost se skládá ze dvou samostatných domů umístěných na pozemku s celkovou rozlohou 384 m², což představuje výjimečnou příležitost pro ty, kteří hledají dostatek prostoru a soukromí.

Hlavní dům, kolaudovaný v roce 2015, má dispozici 4+kk a celkovou plochu 128 m². Jedná se o patrový dům, jehož přízemí zahrnuje vstupní chodbu, prostorný obývací pokoj s koupelnou a toaletou, technickou místnost a zádveří s přímým vstupem do velké garáže. Na prvním patře se nachází kuchyň s jídelním koutem, další koupelna s toaletou a dvě neprůchozí pokoje. Vytápění domu je zajištěno plynovým kondenzačním kotlem a bojlerem pro ohřev teplé vody.

Na pozemku se dále nachází vlastní studna s možností připojení k obecnímu vodovodu a jímka s přepadem do obecní kanalizace, což zajišťuje plnou funkčnost a nezávislost na veřejných sítích.

Druhý dům, v původním stavu a podsklepený, s dispozicí 2+1 a celkovou plochou přibližně 78 m², nabízí velký potenciál pro rekonstrukci. Tato jedinečná příležitost umožňuje přetvořit dům přesně podle vašich představ a potřeb, ať už si přejete útulný domov pro hosty nebo prostor pro vaše podnikatelské plány. Vizualizace poskytne představu o možném designu po rekonstrukci.

Pro další informace jsem Vám ráda k dispozici.

Kontaktujte makléře

Související nabídky

Nenašli jste nemovitost
podle Vašich představ?

Ozvěte se nám. Mnoho nemovitostí se dnes prodává neveřejně
– třeba máme pro vás tu pravou, nebo ji pro vás najdeme.