Prodej rodinného domu, 6+1, garáž, 412 m2 se zahradou 724 m2, Mníšek pod Brdy - JAN Reality
Nabízíme na prodej velký energeticky soběstačný rodinný dům (412 m²) 6+1 s dvougaráží a krytým bazénem se saunou v Mníšku pod Brdy + vlastní fotovoltaickou elektrárnou, díky které je dům energeticky soběstačný a která do roku 2035 (doba platnosti smlouvy na odkup energie) vydělá 2 miliony korun.
Celková užitná plocha domu je 412 m², z toho obytná část domu činí 326 m², místnost s bazénem má 42 m², garáž 45 m² plus terasa 62 m² a balkon 19 m². K domu náleží zahrada o rozloze 724 m². Dům má dvě nadzemní podlaží plus upravený půdní prostor jako hernu pro děti (možné rozšířit o něj užitnou plochu). V přízemí domu se nachází obývací pokoj s jídelnou, kuchyně, pokoj pro hosty (s vlastní šatnou a sociálním zařízením), pracovna a samostatná toaleta. Všechny pokoje jsou dostupné z prostorné chodby se schodištěm. V přízemí je rovněž dvougaráž, která je průchozí do domu přes technickou místnost. Pro relax slouží krytý bazén se saunou přístupný jak z obývacího pokoje, tak ze zahrady. Příjemným bonusem je funkční krb v obývacím pokoji. V patře jsou dva dětské pokoje (každý s vlastní šatnou a vstupem na společný balkon). Pokoje mají společnou koupelnu se vstupem z chodby. Hlavní ložnice má vlastní sociální zázemí a dvě šatny. Prostorná terasa je přístupná z ložnice i z pracovny. Na upravené zahradě jsou vzrostlé ovocné stromy a naleznete zde i vinný sklípek. Dům byl postaven v roce 1997 a je zateplen. Podlahové vytápění i ohřev vody zajišťuje elektrický kotel spolu s tepelným čerpadlem. V místnosti bazénu je instalována rekuperace.
Díky vlastní fotovoltaické elektrárně je dům nejen energeticky soběstačný ale i výdělečný (vyrobí více, než dům spotřebuje a přebytky jsou prodávány - smlouvu na odkup přebytku energie do roku 2035 lze převzít, do konce smlouvy tak nový majitel vydělá 2.000.000 Kč).
Mníšek pod Brdy je dostupný MHD do půl hodiny na metro Smíchovské nádraží. Přímo v Mníšku je škola, lékař, obchody, poliklinika, sportovní i dětská hřiště. Autem se dostanete do centra Prahy za 35 minut. Pro kompletní informace můžete navštívit webovou prezentaci nemovitosti rdmnisekpodbrdy.cz, nebo mne můžete rovnou kontaktovat.

Kontaktujte makléře

Související nabídky

Nenašli jste nemovitost
podle Vašich představ?

Ozvěte se nám. Mnoho nemovitostí se dnes prodává neveřejně
– třeba máme pro vás tu pravou, nebo ji pro vás najdeme.