Prodej domu - možnost využití na kanceláře - 354 m2 (2 velké byty 4+kk), pozemek 732 m2 - JAN Reality
NEPLATÍTE PROVIZI RK!
Nabízíme k prodeji dům v žádané lokalitě v obci Mukařov, okres Praha-východ, nedaleko Prahy, o celkové užitné ploše 354 m² k využití na kanceláře, ubytovací zařízení, rozdělení na bytové jednotky, rodinný dům, sídlo firmy, či na ordinace. Jedná se o samostatný vícegenerační dům v centru obce, o dvou nadzemních a jednom podzemním podlaží. V současné době mají první dvě nadzemní podlaží 2 bytové jednotky 4+kk, každá o výměře 140 m².
V podzemním podlaží jsou skladové a technické prostory. Kotel na tuhá paliva, elektrokotel, dvougaráž, technická místnost.
Na pozemku jsou k dispozici přímo před domem 4 parkovací místa. Zahrada má rozlohu 546 m². Dům je nyní využíván k bydlení v 1. nadzemním podlaží, 2. nadzemní podlaží je prázdné. Po celém domě jsou umístěny vestavné skříně, které tak poskytují dostatek úložných prostor.
Popis bytových jednotek: v 1. NP o dispozici 4+kk (3 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna, technická místnost, samostatné WC), ve 2. NP 4+kk (3 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, samostatné WC, koupelna), Vytápění je zajištěno elektrokotlem a kotlem na tuhá paliva. Možnost připojení na plyn (přípojka u domu). Dům je připojen na obecní kanalizaci, voda z vrtu rozvedena po celém domě. Pro zalévání zahrady se používá vlastní studna. Zahrada je osázena keři, na pozemku zahrady je umístěn i zahradní domek. Venkovní posezení je zastřešeno pergolou.
V okolí se nachází národní přírodní rezervace Voděradské bučiny, velké množství krásných lesů a rybníků. V obci je veškerá občanská vybavenost (školka, škola, lékaři, obchody, restaurace, pošta, bankomat). Vynikající dopravní dostupnost do Prahy (přímý autobusový spoj na metro).
Nízké provozní náklady na provoz domu.
Více informací naleznete na rdmukarov.cz

Kontaktujte makléře

Související nabídky

Nenašli jste nemovitost
podle Vašich představ?

Ozvěte se nám. Mnoho nemovitostí se dnes prodává neveřejně
– třeba máme pro vás tu pravou, nebo ji pro vás najdeme.