Prodej bytu 3+1, 55 m2 v klidné části Prahy Podolí - JAN Reality
K prodeji nabízím byt dispozice 3+1 o celkové ploše 55 m² ve 3. patře nízkého panelového domu. Je skvěle situovaný do klidné části Prahy Podolí a přesto se skvělou dopravní obslužností.

Byt je v původní podobě se sádro-panelovými příčkami a umakartovým jádrem a je připraven přizpůsobit se plně vašim potřebám a představám v rámci případné rekonstrukce. K bytu náleží komora umístěná hned naproti bytu a dále je již nyní souhlasem SVJ určena k bezplatnému výlučnému užívání část společné chodby mezi bytem a komorou, kterou bude v blízké budoucnosti možné i stavebně připojit k bytu (jak už se stalo u jiných jednotek v domě) a zvětšit tak jeho podlahovou plochu o cca 2,5 m².

Ze vstupní chodby můžeme vejít do dvou neprůchozích ložnic, dále do chodbičky vedoucí ke koupelně a samostatnému WC, a do obývacího pokoje. Z obývacího pokoje vedou dvoukřídlé dveře do kuchyně, z níž je rovněž možné projít do koupelny.

Okna jsou orientována na východ (obývací pokoj a kuchyně) a na západ (obě ložnice).
V bytě zůstane zařízení koupelny – umyvadlo a vana, WC, a dále jednoduchá kuchyňská linka. V bytě jsou také tři vestavné skříně skýtající uspokojivý úložný prostor.

Byt se nachází v klidném domě s příjemnou, až rodinnou atmosférou.

Velkým benefitem této nemovitosti je blízkost parků i sportovišť, velkého nákupního centra Arkády (10 minut pěšky) a skvělá dostupnost MHD – a to jak stanice metra C Pankrác (nově se buduje i zastávka metra D), tak tramvajových a autobusových zastávek. Najdeme zde mateřskou i základní školu, zdravotní zařízení, množství restaurací a kaváren i další občanskou vybavenost.
Parkování je možné v bezprostředním okolí domu.

Ráda vás bytem provedu a poskytnu vám veškeré potřebné informace.

Kontaktujte makléře

Související nabídky

Nenašli jste nemovitost
podle Vašich představ?

Ozvěte se nám. Mnoho nemovitostí se dnes prodává neveřejně
– třeba máme pro vás tu pravou, nebo ji pro vás najdeme.