Obchodní prostory v Bastionu Florenc k pronájmu, 757 m2 - JAN Reality
Nabízíme Vám velmi lukrativní obchodní prostor v centru Prahy na významném dopravním uzlu na rozhraní Nového Města a Karlína.

Obchodní jednotka se nachází v prvním a druhém nadzemním podlaží nové šestipatrové obchodně-administrativní budovy. Celková výměra tohoto dvoupatrového obchodního prostoru činí 757 m², z čehož je 260 m² v 1. nadzemním podlaží a 497 m² ve 2. nadzemním podlaží. Do této obchodní jednotky lze vstoupit hned několika vchody - dva z nich jsou přímo z Křižíkovy ulice, hned vedle výstupu z metra a autobusové zastávky. Další tři vchody vedou z veřejně přístupné terasy ve 2. NP, přičemž dva slouží pro zákazníky a třetí k zásobování.
Provedení shell & core Vám dovoluje upravit prostor přesně na míru Vašemu konceptu.

Nová komfortní budova Bastion stojí přímo u výstupu ze stanice metra Florenc, jen 50 metrů od autobusového nádraží a 3 min chůze od Masarykova nádraží. Tato již teď velmi živá lokalita prochází urbanistickým rozvojem, v těsné blízkosti dokončuje Penta svůj projekt Masaryčka, čímž dojde k propojení Masarykova nádraží s autobusovým nádražím Florenc a vznikne místo se spoustou služeb, obchodů, kanceláří a volnočasových aktivit.


Specifikace prostor:

provedení shell & core
budova na antivibračních ložiscích
vytápění tepelnými čerpadly
klimatizace
možnost měření reálné spotřeby jednotlivých médií
průkaz energetické náročnosti A

Kontaktujte makléře

Související nabídky

Nenašli jste nemovitost
podle Vašich představ?

Ozvěte se nám. Mnoho nemovitostí se dnes prodává neveřejně
– třeba máme pro vás tu pravou, nebo ji pro vás najdeme.