Pronájem kancelářských prostor 765 m2 ve skvělé lokalitě pražské Florence - JAN Reality
Kancelářské prostory s vynikající dostupností. Projekt Bastion Florenc se nachází v centru Prahy, na významném dopravním uzlu města - přímo u stanice metra Florenc, jen 50 metrů od autobusového nádraží Florenc, 3 min chůze od Masarykova nádraží, 5 minut k tramvajovému spojení s dalšími částmi města.

Díky své poloze je budova snadno dostupná nejen pro Vaše zaměstnance, ale také pro obchodní partnery. Budova nabízí 24 míst v podzemních garážích, další parkoviště se nachází v objektu autobusového nádraží.
Cyklisté ocení parkovací místa pro kola a možnost se osprchovat. Okolí nabízí veškeré služby, které ještě zvyšují komfort lokality.

Bastion Florenc, který získal ocenění Best of Reality jsou k dispozici ještě tři patra prvotřídních kanceláří. Jedno podlaží má přibližně 841 m² podlahové plochy, což odpovídá cca 765 m² čisté kancelářské podlahové plochy a 76 m² společných a sdílených prostor. Provedení shell & core Vám umožní navrhnout si pracovní prostor podle svých představ a potřeb.

Specifikace prostor:

provedení shell & core
budova na antivibračních ložiscích
vytápění tepelnými čerpadly
klimatizace
možnost měření reálné spotřeby jednotlivých médií
otvíratelná okna
sprchy
bezbariérový přístup
recepce
výtah
parkování (24 v podzemních garážích + možnost využití parkoviště v objektu autobusového nádraží)
průkaz energetické náročnosti A

Lokalita prochází urbanistickým rozvojem, v těsné blízkosti dokončuje Penta svůj projekt Masaryčka, čímž dojde k propojení Masarykova nádraží s autobusovým nádražím Florenc a vznikne zde místo se spoustou služeb, obchodů, kanceláří a volnočasových aktivit.

Kontaktujte makléře

Související nabídky

Nenašli jste nemovitost
podle Vašich představ?

Ozvěte se nám. Mnoho nemovitostí se dnes prodává neveřejně
– třeba máme pro vás tu pravou, nebo ji pro vás najdeme.